Фотоконкурс “Життя Карпат”. Умови участі

Січень 2024

Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine у співпраці з  Карпатським Гірським Міжнародним кінофестивалем оголошує фотоконкурс.

Уже понад 17 місяців українці відчайдушно борються за свою свободу і так само відчайдушно шукають розради у всіх проявах життя, якого так багато в природних заповідниках Українських Карпат.

Франкфуртське зоологічне товариство реагує на всі виклики, з якими стикаються в сьогоднішній реальності природоохоронні території, і надає сталу підтримку для 13-ти установ регіону, аби життя у Карпатах тривало.

А фотоконкурс у рамках  CMIFF – Carpathian Mountain International Film Festival  — це прекрасна нагода зафільмувати його найкращі, найемоційніші та найбільш справжні миті.

1119Фотоконкурс “Життя Карпат”. Умови участі
  • Хто може взяти участь? Громадяни України, які досягли віку 18 років та які погоджуються зі змістом та правилами конкурсу.
  • Які категорії конкурсу? Цього року найкращі фото оберуть у категоріях “Пейзаж”, “Дика природа” та “Люди Карпат”. Звісно ж не обійдеться і без фото, яке отримає приз глядацьких симпатій.
  • Який призовий фонд? Переможці конкурсу мають нагоди отримати компенсацію 200 або 500 євро, залежно від категорії.

Подати фото можна з 23 серпня до 1 жовтня  включно. Форма для подачі фото та подробиці щодо технічних умов конкурсу за посиланням: https://linktr.ee/cmiff.photocontest ців цього ж конкурсу 2022.

1120Фотоконкурс “Життя Карпат”. Умови участі

Новини

55 тисяч штук “бобрівки”: завершилася реставрація даху палацу Гредлів
04.07.2024
Новини

55 тисяч штук “бобрівки”: завершилася реставрація даху палацу Гредлів

Відомий багатьом палац в історичному районі містечка Сколе став прихистком для тимчасово переселених осіб одразу на початку великої війни з росією. Споруда є пам’яткою архітектури місцевого значення. 
Для працівників парків відбувся тренінг з інтерпретації природи
01.05.2024
Новини

Для працівників парків відбувся тренінг з інтерпретації природи

Одним із головних напрямів діяльності Франкфуртського зоологічного товариства є підтримка еколого-освітньої діяльності установ і впровадження найкращих практик роботи з відвідувачами — зокрема школярами.