Покращення комунікації парків

Ми віримо, що ніхто не розповість про природно-заповідні території краще за них самих. Також хороша комунікація може попередити конфлікти, налагодити взаємопорозуміння з громадськістю, місцевими мешканцями та різноманітними стейкхолдерами.  

Франкфуртське зоологічне товариство допомагає природно-заповідним установам налагоджувати комунікації.

Брендбук для установ природно-заповідного фонду України

Уніфікований візуальний стиль важливий для впізнаваності об’єкту. В рамках проєкту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”, де ФЗТ є одним з виконавців, було розроблено брендбук з єдиним стилем для установ природно-заповідного фонду. Він є у вільному доступі, містить шаблони для буклетів, брендованої продукції, презентацій тощо.  

Для 13 установ природно-заповідного фонду України розроблені нові логотипи, які відповідають стандартам брендбуку.

Створення нових сайтів

13 природно-заповідних територій вже мають нові сайти згідно з шаблоном wordpress, який погоджений Міндовкіллям в рамках наших проєктів. Інші національні природні парки та природні заповідники можуть самостійно розгорнути цей сайт.

Навчання для комунікаторів

Зазвичай у природно-заповідних установах немає спеціаліста з комунікацій, а комунікаційні завдання виконують працівники екоосвітнього відділу. Аби вони могли ефективно управляти комунікаціями установи, важливо надати їм необхідні знання. Для цього ми забезпечуємо навчання з написання текстів, ведення соцмереж, основ дизайну тощо. Окрім організації навчань ми також надаємо постійну консультаційну підтримкам паркам-партнерам з комунікаційних питань.

Що ми робимо

Поєднуючи міжнародний досвід із національними набутками та експертизою, ми підтримуємо збереження великих масивів незайманої природи в Україні. Головним чином ми робимо це надаючи підтримку великим природоохоронним територіям, таким як національні парки, біосферні або великі природні заповідники.