Спільними зусиллями: у НПП «Зачарований край» запрацював велопрокат
Презентація нової послуги відбулася в рамках відкриття туристичного сезону 25 квітня у місті Іршава. Учасники взяли участь у велопоході мальовничими локаціями парку за маршрутом Іршава — Ільниця — Осій — Кам’янка, що дозволило учасникам ближче познайомитися з природним багатством території та отримати незабутні враження від активного дозвілля на свіжому повітрі.
“Велопрокат у НПП “Зачарований край” – це ще один успішний проєкт підтримки дружніх до довкілля бізнес-ініціатив, які Франкфуртське зоологічне товариство реалізовує спільно з Агенцією трансформацій M.CLASS у 5-ти регіонах Карпат. Для нас важливо підтримувати такі ініціативи, особливо сьогодні, коли перебування на природі в колі родини і друзів стає все ціннішим для кожного українця. Цей проєкт став ще одним системним кроком розвитку туристичної інфраструктури в регіоні Боржавської долини”, – зазначає Петро Лазарук, директор Агеннції трансформацій M.CLASS та координатор соціально-економічного розвитку у ФЗТ Україна.
Метою проєкту є не лише надання підтримки для започаткування та розвитку дружніх до природи бізнес-ініціатив, але й створення нових грошових потоків до бюджетів Національних парків на території яких реалізовуються ці бізнес-ініціативи.
Наразі у прокаті задіяні 11 велосипедів та технологічний причіп для їх перевезення. Такий відпочинок підійде як для поодиноких туристів, так і для сімей і навіть цілих команд. Орендувати велосипеди можна щодня, попередньо зателефонувавши за номером: 067 154 0203.

Відпочинок в регіоні можна вдало спланувати за допомогою іншої туристичної послуги — інтерактивної мапи “Боржавська долина”, яку перед початком туристичного сезону спільно розробили національний природний парк “Зачарований край” та 4 довколишні громади — Білківська, Довжанська, Іршавська, Керецьківська. На ній можна знайти важливі локації парку, туристичні маршрути та екостежки, а представники громад додали на мапу пункти гостинності — готелі, ресторани, крафтові підприємства та туристичні осередки (як-от крафтові агрогосподарства, зокрема форелеві, музеї, палаци).