За підтримки ФЗТ відбувся літній табір для дітей “Друзі природи”

Грудень 2023

Підтримка операційних витрат природоохоронних територій — це один із системних напрямків роботи Франкфуртського зоологічно товариства в Україні. Завдяки цьому представники парків та заповідників у складний період, коли значно скорочене держфінансування, мають змогу продовжувати важливу звичну діяльність, зокрема проводити події з метою інформування та екоосвіти.

Відтак 16-18 серпня в Національному природному парку «Гуцульщина» відбувся літній природничий табір «Друзі природи». В цьому році табір проходив під гаслом «Пізнавай. Мандруй. Досліджуй». 

 ФЗТ підтримує цей табір другий рік поспіль. Щодня діти відвідували різні локації парку та у форматі квестів, творчих занять, спортивних завдань вивчали та досліджували навколишнє середовище.

724За підтримки ФЗТ відбувся літній табір для дітей “Друзі природи”

Важливою частиною програми табору була мандрівка еколого-освітньою стежкою «На полонину Росохата». Діти познайомилися з унікальним способом ведення полонинського господарства у Карпатах та скуштували традиційну сирно-молочну продукцію. А також дізналися більше про типових представників рослинного і тваринного світу цієї локації й ознайомилися із навколишніми вершинами.

Такі події допомагають в інтерактивній формі дітям зрозуміти важливість природоохоронних територій та засвоїти правила взаємодії з природою.

430За підтримки ФЗТ відбувся літній табір для дітей “Друзі природи”

Новини

55 тисяч штук “бобрівки”: завершилася реставрація даху палацу Гредлів
04.07.2024
Новини

55 тисяч штук “бобрівки”: завершилася реставрація даху палацу Гредлів

Відомий багатьом палац в історичному районі містечка Сколе став прихистком для тимчасово переселених осіб одразу на початку великої війни з росією. Споруда є пам’яткою архітектури місцевого значення. 
Для працівників парків відбувся тренінг з інтерпретації природи
01.05.2024
Новини

Для працівників парків відбувся тренінг з інтерпретації природи

Одним із головних напрямів діяльності Франкфуртського зоологічного товариства є підтримка еколого-освітньої діяльності установ і впровадження найкращих практик роботи з відвідувачами — зокрема школярами.